rozšířené hledání Kontakty O společnosti Titulní strana
Nabídka
Informace
Doporučujeme
HAPPY OFFICE PAPERxer.p.A4/ 80g/500listů

kód: 010231

!!!! SUPER AKCE - při odběru 20 balíčků a více Vám bude účtována cena 57,90/bal !!!Papír určený pro každodenní použití v...

72.40 Kč

87.60 Kč s DPH

korekční strojek OFFICE 5mm/8m jednorázový

kód: 405011

- korekční strojek - čistá a suchá korekce- transparentní obal = kontrola spotřeby korekční pásky- 5 mm x 8 m- balení: 1...

18.30 Kč

22.14 Kč s DPH

kul.pero SOLIDLY mix

kód: 714021

vyměnitelná náplń -modrý inkoust -plastové tělo pogumovaný úchop pro příjemnější držení stiskací mechanismus kovový hrot...

9.18 Kč

11.11 Kč s DPH

O společnosti

OKA Office s.r.o. působí na trhu od roku 1993 jako velkoobchod papírem, dodavatel kancelářské techniky a kancelářských potřeb.

Díky kombinaci našich komplexních dodavatelských a servisních služeb našim zákazníkům již přes 20 let poskytujeme nejzajimavější poměr kvality služeb v závislosti na ceně v regionu Moravskoslezského kraje.

Denně expedujeme a zasíláme objednávky v regionu i po celé ČR ze 4.000 skladových položek od různých druhů papíru, třídících a archivačních systémů, tonerů, pásek, kancelářských strojů, potřeb pro prezentaci, balící materiály či úklidové prostředky.
Zajišťujeme potisk reklamních předmětů a kalendářů, vyrábíme razítka, tiskopisy a novoročenky.

Komplexní servis našim zákazníkům doplňujeme prodejem a servisem kopírovacích strojů, multifunkcí, faxů a registračních pokladen.
V roce 2010 jsme se stali certifikovaným obchodním a servisním partnerem značky KYOCERA a poskytovatelem tiskových řešení MYQ pro Moravskoslezský kraj.

Zboží dodáváme s možností náhradního plnění a s dovozem po regionu zdarma!
Objednávky přijímáme od pondělí do pátku denně od 7:00-15:45 telefonicky, faxem a 24 hodin denně e-mailem, prostřednictvím e-shopu: http://www.oka.cz/obchod/ .

Přejeme příjemné objednávání.

Kolektiv velkoobchodu OKA Office s.r.o.
Uživatel
Napište nám

Váš telefon:*

Váš email:*

Váš vzkaz:*

Opište kód z obrázku:**Pro správné odeslání musíte vyplnit telefon nebo email!

OKA Office s.r.o. | Reklamní a dárkové předměty
© 2018 Aplnet - poskytovatel internetového obchodu